Branże

K+S Services, Inc. jest wiodącą firmą zajmującą się naprawą/regeneracją urządzeń produkcyjnych z lokalizacjami w Ameryce Północnej, Meksyku i Europie.

Specjalizujemy się w serwisowaniu pomp hydraulicznych/mechanicznych, pomp próżniowych, serwozaworów i zaworów proporcjonalnych, robotyki, silników/serwomotorów, urządzeń spawalniczych, interfejsów HMI / terminali, sterowników PLC, napędów o zmiennej częstotliwości i innych powiązanych urządzeń obsługujących wiele różnych branż.

Kliknij Branże po prawej stronie, aby dowiedzieć się więcej.

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe