Branże

Branża celulozowo-papiernicza

Przemysł celulozowo-papierniczy może być bardzo złożony i zawsze ma duże potrzeby. K+S Services to firma, która zaspokoi zapotrzebowanie związane z naprawami maszyn pracujących w sektorze celulozowo-papierniczym.

W papierniach serwozawory są stosowane na liniach gładzarek.

Linie gładzarek składają się z 2 wałków na maszynę i mogą mieć maks. 9 serwozaworów na każdym wałku. Papier jest prowadzony przez te bardzo gładko wypolerowane wałki, które poprzez docisk wygładzają papier.

Pomyśl o zaletach konwersji starych monitorów CRT na wyświetlacze LCD. K+S oferuje konwersję, która wykorzystuje stare monitory CRT lub wyświetlacze MMI/HMI i zastępuje je energooszczędnymi wyświetlaczami LCD. Wyświetlacze LCD są bardziej energooszczędne i bezpieczniejsze dla środowiska.

Naprawiamy i obsługujemy następujące komponenty:
 • Wyświetlacze
 • Ekrany
 • Monitory CRT
 • Interfejsy HMI
 • Napędy
 • Silniki
 • Sterowniki PLC
 • Wyposażenie mechaniczne
 • Pompy
 • Zawory
 • Przekładnie redukcyjne
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby