Branże

Budownictwo

Firma K+S Services pracuje na całym świecie, aby zapewnić wysokiej jakości usługi i wsparcie w celu zaspokojenia potrzeb firm budowlanych w zakresie produkcji w trudnych warunkach.

Obsługa przemysłu budowlanego za pomocą rozwiązań spełniających ich potrzeby w zakresie dużych obciążeń.

Firma K+S posiada pełne możliwości serwisowe w zakresie naprawy półautomatów spawalniczych MIG, TIG i oporowych. Nasze laboratorium półautomatów spawalniczych jest liderem w branży w zakresie napraw i badań. Mamy doświadczenie z szerokim zakresem półautomatów spawalniczych i przeprowadzamy testy w „pętli zamkniętej” pod obciążeniem w celu weryfikacji ich działania i trwałości. Systemy wykorzystywane w procesie naprawy są zaprojektowane tak, aby powielać rzeczywiste warunki pracy, które występują w środowisku zakładu. Nasi technicy zostali przeszkoleni w fabryce i uzyskali stosowny certyfikat w zakresie obsługi zapotrzebowania na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Firma K+S jest również autoryzowanym centrum serwisowym dla Hitachi, Nippon, Miller Electric, a także Lincoln Electric w naszym zakładzie Southgate.

K+S jest wyłącznym autoryzowanym fabrycznie centrum usług naprawczych w Ameryce Północnej w zakresie urządzeń do spawania Nippon Stud Gun. Nasi przeszkoleni w fabryce technicy są dobrze zorientowani w obsłudze i naprawie tego sprzętu. Możemy również dostarczać zużywalne części zamienne w zakresie urządzeń do spawania Nippon Stud Gun. Naprawiamy też spawarki Hitachi, Yaskawa i Panasonic.

Produkty Lincoln Electric:

 • Źródła zasilania
 • Spawarki TIG (GTAW)
 • Spawarki MIG
 • Napędzane silnikiem
 • Podajniki drutu
 • Frezy do palników

Produkty Miller Electric:

 • Źródła zasilania
 • Spawarki TIG (GTAW)
 • Spawarki MIG
 • Napędzane silnikiem
 • Podajniki drutu
 • Frezy do palników
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby