Branże

Próby konstrukcji

Firma K+S Services wykorzystuje technologię szafirową Sapphire Technology, która pozwala systemom sprzężenia zwrotnego używanym do prób konstrukcji na dłuższą pracę w trudnych warunkach.

Firma K+S zapewnia, że maszyny naszych klientów będą w stanie dokładnie badać i oceniać wytrzymałość konstrukcji.

K+S jest jedynym dystrybutorem Star Hydraulics w USA. Star Hydraulics projektuje i produkuje trwałe, wysokiej jakości serwozawory elektrohydrauliczne oraz urządzenia pomocnicze, i to już od ponad 30 lat.

Technologia szafirowa Sapphire Technology umożliwia dłuższą eksploatację mechanizmu sprzężenia zwrotnego w trudnych warunkach, znacznie przekraczającą 10^8 cykli i zbudowaną tak, aby wytrzymać działanie płynów z gamy Skydrol, wodnych roztworów glikoli i estrów fosforanowych, a także ekstremalnych temperatur w zakresie od -45 stopni Celsjusza do znacznie powyżej +145 stopni Celsjusza.

Elektrohydrauliczne serwozawory Star
  • Elektrohydrauliczne serwozawory firm konkurencyjnych
  • Wysokiej jakości szafirowa kula w obrotowej szpuli eliminuje usterki w kuli.
  • Silnik momentowy Star to urządzenie złożone z wielu elementów, które jest ekonomiczne w naprawie
  • Elastyczność w celu sprostania specyficznym wymaganiom klienta
  • Jakość – nasz wskaźnik zgłoszeń gwarancyjnych wynosi obecnie 0,05%
Elektrohydrauliczne serwozawory Star
  • Kula z węglika wolframu w nieobrotowej szpuli powoduje erozję szpuli i deformację kuli
  • Konstrukcja i projekt silnika momentowego firmy konkurencyjnej sprawiają, że jego naprawa jest kosztowna
  • Standardowy asortyment produktów często nie jest trudny w adaptacji lub oferowania specjalnych produktów o małej objętości

Dowiedz się więcej o STAR Hydraulics, oglądając poniższy film:

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby