Branże

Przemysł lotniczy

Firma K+S Services pracuje na terenie całego kraju, aby zapewnić wysokiej jakości usługi i wsparcie w celu zaspokojenia potrzeb producentów z branży lotniczej dotyczących sprzętu i obróbki skrawaniem.

K+S pomaga producentom z branży lotniczej i kosmonautycznej skrócić przestoje lub zapobiec przestojom w razie wystąpienia problemu.

Od silników i łopat po kadłuby i ramy – czołowe krajowe firmy z branży lotniczej i kosmonautycznej produkują szeroką gamę komponentów do obsługi płatowców i ich systemów. Od silników odrzutowych po statki kosmiczne – istnieje szeroki wachlarz maszyn, które muszą pozostawać w optymalnej formie, aby procesy produkcyjne przebiegały sprawnie. Niezależnie od tego, czy jest to producent OEM, czy dostawca, firma K+S Services ma możliwości pozwalające zapewnić bezproblemową działalność operacyjną w branży lotniczej.

Ponieważ wiele rodzajów komponentów w tej branży jest stosowanych od lat, nierzadko zdarza się, że w niektórych firmach wytwarzających produkty dla lotnictwa stosuje się przestarzały lub stary sprzęt. K+S znajduje się w wyjątkowej sytuacji, oferując możliwość naprawy i wymiany wielu przestarzałych części, co pozwala przedsiębiorstwom na pracę bez przestojów, bez konieczności wymiany całych maszyn. Oszczędność czasu i pieniędzy ma kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania firmy.

Wykonujemy naprawy następujących komponentów:

●       Części hydrauliczne

●       Serwozawory

●       Wrzeciona

●       Robotyka

●       Silniki/serwomotory

●       Sterowniki PLC

●       Napędy

●       Wyświetlacze / monitory CRT / interfejsy HMI

●       Zasilacze

●       Elektronika ogólna

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby