Branże

Stal i przemysł

Szukasz firmy, która wytrzyma gorąco i ciśnienie panujące w przemyśle stalowym? K+S ma możliwość naprawy najmocniejszych narzędzi i komponentów stalowych.

Firma K+S ma ponad 30-letnie doświadczenie w naprawie wszystkich typów przemienników częstotliwości prądu przemiennego/stałego i serwonapędów.

W naszej grupie inżynieryjnej zaprojektowaliśmy ponad 100 dedykowanych stanowisk do prób, aby zapewnić wysoką jakość napraw. Dodatkowo zaprojektowaliśmy specjalny dynamometr, aby umożliwić pracę dwóch silników przeciwko sobie. Zapewnia to wykonanie dynamicznego testu obciążeniowego, który pozwala nam na dostosowanie wydajności i klasyfikacji do dokładnie tych samych poziomów.

Inne możliwości napraw przeprowadzanych przez naszą firmę dla branży stalowej:

  • Pompy próżniowe
  • Dmuchawy
  • Skrzynki przekładniowe
  • Serwozawory
  • Sterowniki PLC
  • Interfejsy HMI
  • Układy sterowania przemysłowego
  • Silniki/serwomotory
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby