Branże

Symulacje

Firma K+S Services posiada dziesięciolecia doświadczenia w pracy z przemysłem, branżą handlu, sektorem wojskowym i rozrywkowym w zakresie naprawy sprzętu i systemów symulacyjnych.

K+S supports the Industrial, Commercial, Military and Amusement industries.

Nasi przeszkoleni technicy rozumieją, jak ważne jest spełnianie dokładnych wymagań i zapotrzebowania eksploatacyjnego w odniesieniu do urządzeń symulacyjnych. W procesie regeneracji części K+S wykorzystuje wyłącznie części wytworzone przez producentów OEM.

Gdy oryginalne części lub komponenty nie są już dostępne, firma K+S wyprodukuje lub ma już wyprodukowane wymagane komponenty zgodnie z dokładną specyfikacją rysunków OEM.

Wiodąca w branży gwarancja

10 lat gwarancji:
Nogi podnośnikowe, siłowniki, sterowniki obciążenia

5 lat gwarancji:
Wszystkie serwozawory, pompy, zespoły napędowe

Usługi profesjonalne obejmują następujące zadania:

 • Naprawa przegubów
 • Przebudowa/regeneracja kompletnej ruchomej podstawy
 • Przebudowa/regeneracja pojedynczego siłownika
 • Przebudowa/regeneracja pojedynczej nogi
 • Projektowanie i regeneracja zespołu napędowego
 • Naprawa/serwis serwozaworów
 • Naprawa/serwis zaworu przerywającego
 • Przebudowa siłownika sterownika obciążenia
 • Naprawa/regeneracja pompy hydraulicznej i silnika
 • Szczegółowy raport z analizy uszkodzeń dla każdego urządzenia
 • Informacje/raport dot. testu końcowego
 • Naprawa zasilacza i obwodów drukowanych
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby