Branże

Żywność i napoje

Firma K+S Services współpracuje z firmami z branży spożywczej w celu zapewnienia wysokiej jakości usług i wsparcia, aby zaspokoić ich potrzeby w zakresie opakowań i produkcji.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość produktów, nie szukaj dalej innej firmy niż K+S, aby zaspokoić swoje potrzeby w zakresie napraw.

Firma K+S Services wspiera branżę żywności i napojów, naprawiając szereg różnych komponentów do procesów produkcji i pakowania. Rozumiemy znaczenie bezpieczeństwa i właściwego obchodzenia się z artykułami spożywczymi i napojami, które znajdą się w rękach konsumentów, dlatego też gorliwie pomagamy w utrzymaniu wysokich standardów jakości w procesach naszych klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług naprawczych i części zamiennych.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu nasi wysoko wykwalifikowani technicy mogą naprawiać różne rodzaje ogólnych elementów elektronicznych. Mamy możliwość przeprowadzania dynamicznych prób laboratoryjnych na elementach wzmacniaczy, regulatorów ciepła, barier świetlnych, zasilaczy i urządzeń UPS. K+S ma doświadczenie w zapewnianiu wysokiej jakości napraw w konkurencyjnej cenie.

Komponenty, które serwisujemy dla tej branży:

 • Sterowniki PLC
 • Elementy do sterowania procesem
 • Serwozawory
 • Robotyka
 • Sprzęt elektroniczny
 • Regulatory ciepła
 • Serwomotory
 • Napędy o zmiennej częstotliwości
 • Silniki prądu przemiennego/stałego
 • Napędy prądu przemiennego/stałego
 • Zawory proporcjonalne
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby