K+S Services

O nas

Firma K+S Services realizuje liczne usługi naprawcze od 1982 r. – począwszy od elektroniki, a skończywszy na narzędziach do precyzyjnej obróbki skrawaniem, wraz z wszystkimi opcjami znajdującymi się pośrodku.

Oferujemy profesjonalne usługi inżynieryjne dostępne dla wszystkich klientów, które pomagają w pomiarach wydajności maszyn i ich niezawodności.

Wraz z rosnącą liczbą prac naprawczych prowadzonych w USA, Kanadzie, Meksyku i Europie firma K+S Services jest w stanie wspierać naszych klientów w skali globalnej. Dzięki obsłudze ponad 866 różnych producentów i ponad 122 000 unikalnych numerów katalogowych możesz być pewien, że firma K+S ma dla Ciebie rozwiązanie. Nasze możliwości w ramach działu Regenerowanych części zamiennych pomogą wprowadzać na rynek i sprzedawać nadmiar urządzeń / starsze modele urządzeń na całym świecie.

Deklaracja naszych celów:

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości napraw, skutecznych rozwiązań i sprawnej obsługi poprzez ciągłe doskonalenie jakości.

Usługi napraw przemysłowych

Nasze niesamowity zespół usług napraw przemysłowych i naprawy podzespołów hydraulicznych zapewnia wszechstronny zestaw usług niezbędnych do przywracania sprawności dowolnego uszkodzonego sprzętu, zwiększania produktywności i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dowiedz się więcej o naszych usługach napraw przemysłowych i odkryj, dlaczego K+S Services jest liderem w branży naprawy.

Naprawa elementów automatyki

Wybierz zespół doświadczonych techników, którzy mają doświadczenie w testowaniu systemów, wykonywaniu konserwacji rutynowej oraz diagnozowaniu i naprawie usterek elektronicznych, mechanicznych, hydraulicznych lub maszynowych w procesie automatyki. Niezależnie od tego, czy trzeba zamówić podzespoły OEM lub wyregulować sprzęt precyzyjny na potrzeby szybkich napraw, nasz zespół jest w stanie rozwiązać mnóstwo problemów z automatyką. Niektóre z oferowanych usług obejmują naprawę siłowników hydraulicznych, naprawę pomp hydraulicznych, naprawę spawarek, naprawę sterowników CNC i nie tylko.

System S.T.A.M.P. — zarządzanie środkami trwałymi podlegającymi naprawie

Współpracując z firmą K+S Services, otrzymujesz innowacyjne usługi zarządzania naprawami, projektami i środkami trwałymi. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w śledzeniu środków trwałych w firmach produkcyjnych z listy Fortune 500 opracowaliśmy oryginalną bazę danych S.T.A.M.P. Ta kompleksowa i wiodąca w branży baza danych umożliwia intuicyjne śledzenie środków trwałych.

Głównym elementem bazy danych S.T.A.M.P. jest nadzór gwarancyjny. Dokładnie monitorujemy gwarancje wszystkich Twoich podzespołów, aby zagwarantować, że żadne naprawy objęte gwarancją producenta nie są opłacane bez potrzeby.

Zarządzanie silnikiem i najważniejszymi częściami zamiennymi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy podzespołów hydraulicznych lub usług obróbki skrawaniem, nasz zespół techników zapewnia konserwację prewencyjną i naprawy awaryjne. Pozwala to zmaksymalizować inwestycję oraz umożliwia monitorowanie podzespołów i niezbędne naprawy.

Będziemy monitorować Twoją historię napraw oraz wykorzystywać dynamiczne algorytmy i lata doświadczenia w celu wdrożenia konserwacji zapobiegawczej, aby maksymalizować produktywność Twojego zakładu. Pozwoli to nam szybko diagnozować w trakcie czynności konserwacyjnych i planować naprawy przed wystąpieniem poważnych awarii i przestojów. Izolowanie usterek i szybki serwis powodują minimalizację przestojów związanych z awariami sprzętu przemysłowego.

Zaangażowanie z wyprzedzeniem

Wykorzystujemy zaawansowaną systematykę, aby zapewnić precyzyjne monitorowanie usług, napraw i montowanych podzespołów. Nasz rozbudowany system unikatowych kodów kreskowych pozwala na monitorowanie gwarancji, lokalizacji podzespołów i ich szacunkowych okresów eksploatacji.

Firma K+S Services wykorzystuje innowacyjne mechanizmy kontroli danych i jakości, aby nie tylko zapewniać najlepszej jakości podzespoły do naprawy spawarek, wymiany podzespołów hydraulicznych i innych napraw przemysłowych, ale także konserwacji prewencyjnej w celu zredukowania przestojów w zakładzie.

Zarządzanie magazynem

Raporty pozwalają zmniejszyć marnotrawstwo zapasów, monitorować dzienną aktywność magazynową i uzyskiwać informacje o eksploatacji. Nasz zespół ma doświadczenie w opracowywaniu czytelnych i zrozumiałych raportów umożliwiających dokładne monitorowanie bieżących poziomów zapasów w magazynie i określanie minimalnego i maksymalnego poziomu wymaganego do bezproblemowej pracy.

Bez względu na to, czy Twój magazyn jest małym pomieszczeniem, czy też ogromnym składem, nasz skalowalny system może zarządzać magazynem dowolnych rozmiarów i pojemności z taką samą skutecznością. Pozwala to maksymalnie wykorzystać przestrzeń i skrócić czas naprawy, ponieważ nasi technicy mogą szybko znaleźć dowolne podzespoły w Twoim magazynie.

Usługi inżynieryjne

Tylko nieliczni dostawcy usług naprawczych mogą przywracać sprawność przestarzałego lub autorskiego sprzętu. W naszym zespole są doświadczeni inżynierowie, którzy są w stanie zaprojektować dowolne podzespoły niedostępne innymi kanałami. Nie musisz więc wymieniać kosztownego układu hydraulicznego, ponieważ z łatwością możemy naprawić siłowniki hydrauliczne.

Wykonując czynności od podstawowego wykrywania usterek po kompletne projektowanie, wyprodukowanie i zamontowanie nowego podzespołu, zespół K+S Services jest w stanie zapewnić ciągłość działalności Twojego zakładu, minimalizując przy tym przestoje.

Znajdź zakład w Twojej lokalizacji lub poproś o wycenę, aby szybko otrzymać zamiennik, usługę naprawy lub zregenerowany podzespół. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanej usługi napraw przemysłowych, poproś przedstawiciela o więcej informacji o naszej liście dostępnych usług. Firma K+S Services zapewnia wszechstronny zestaw usług niezbędnych do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Fabryczne przeszkolenie i certyfikacja

Autoryzowane serwisy

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby