K+S Services

O nas

Firma K+S Services realizuje liczne usługi naprawcze od 1982 r. – począwszy od elektroniki, a skończywszy na narzędziach do precyzyjnej obróbki skrawaniem, wraz z wszystkimi opcjami znajdującymi się pośrodku.

Oferujemy profesjonalne usługi inżynieryjne dostępne dla wszystkich klientów, które pomagają w pomiarach wydajności maszyn i ich niezawodności.

Wraz z rosnącą liczbą prac naprawczych prowadzonych w USA, Kanadzie, Meksyku i Europie firma K+S Services jest w stanie wspierać naszych klientów w skali globalnej. Dzięki obsłudze ponad 866 różnych producentów i ponad 122 000 unikalnych numerów katalogowych możesz być pewien, że firma K+S ma dla Ciebie rozwiązanie. Nasze możliwości w ramach działu Regenerowanych części zamiennych pomogą wprowadzać na rynek i sprzedawać nadmiar urządzeń / starsze modele urządzeń na całym świecie.

Deklaracja naszych celów:

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości napraw, skutecznych rozwiązań i sprawnej obsługi poprzez ciągłe doskonalenie jakości.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Fabryczne przeszkolenie i certyfikacja

Autoryzowane serwisy

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby