Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Naprawa elektroniki przemysłowej

Posiadamy certyfikat ISO pozwalający naprawić komponenty elektroniczne i zapewnić, że proces naprawy elektroniki przemysłowej jest wykonywany prawidłowo, a naprawiane komponenty dostarczane naszym klientom w najlepszym możliwym stanie.

Naprawiamy części elektroniczne, które mogą zostać właściwie przetestowane pod obciążeniem na stole warsztatowym.

industrial electronics repair

Każdego dnia małe firmy i duże przedsiębiorstwa z Ameryki wykorzystują sprzęt do zapewniania ciągłości działalności.

Usterka nawet jednej z maszyn może spowodować problemy na linii produkcyjnej, zaburzyć dostępność usług dla klientów lub spowodować kilkudniowy przestój. Oznacza to nie tylko stratę czasu, ale również pieniędzy. Proaktywni przedsiębiorcy planują rutynową konserwację posiadanego sprzętu. Mają również w pogotowiu zaufanych podwykonawców, którzy będą w stanie wykonać naprawy elektroniki przemysłowej.

Usługi oferowane przez firmę K+S Services

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy zajmujący się naprawami elektroniki przemysłowej zostali przeszkoleni w zakresie naprawy prawie każdego rodzaju sprzętu elektronicznego. Mamy również narzędzia niezbędne do testowania naprawionych podzespołów. W ciągu minionych 30 lat nawiązaliśmy współpracę z kilkoma różnymi markami, zarówno zagranicznymi, jak i krajowymi. Potrafimy dynamicznie wykonać testy urządzeń przed dopuszczeniem ich do użytku, począwszy od wzmacniaczy, sterowników ciepła, barier świetlnych, a skończywszy na zasilaczach i urządzeń typu UPS. Poniżej przedstawiono listę głównych kategorii podzespołów, które jesteśmy w stanie naprawić:

 • Urządzenia kodujące
 • Wzmacniacze
 • Bariery świetlne
 • Zasilacze
 • Regulatory temperatury
 • Monitory, wyświetlacze, terminale, monitory CRT
 • Spawarki, półautomaty spawalnicze i sprzęt spawalniczy

Wzmacniacze: niektórzy producenci, których wzmacniacze naprawiamy, to Bogen, Crown, Fanuc, Indramat, Mitsubishi, Rauland-Borg Corp., Sciaky i Yaskawa.

Urządzenia kodujące: Accu-Coder, Allen Bradley, Autotech, Dynamic Research, Dynapar, Heidenhain, T&R Electronics, Yaskawa i nie tylko.

Bariery świetlne: Allen Bradley, Banner, Data Instruments, Dolan Jenner, Safe Scan, Shadow, STI i Triad.

Regulatory temperatury: Athena, Barber Coleman, D.M.E., Eurotherm, Leeds & Northrup, Heidenhain, Omega, Watlow i znacznie więcej.

Zasilacze: Abbot, AC-DC, Acopian, B&K Precision, Cincinnati, DEC, Fanuc, General Electric, Hewlett Packard, Indramat, Lambda, LH Research, NCR, Powermate, Siemens, Slo-syn, Sola, Unimate i Yaskawa.

Korzyści napraw elektroniki

Duże przedsiębiorstwa często postrzegają naprawy jako źródło problemów. Uznając, że sprzęt lub część maszyny może powodować problemy później, zwykle sprzedają lub wyrzucają go, kupując coś innego. Mniejsze firmy nie zawsze mają taki wybór. Nawet jeżeli tak jest, jego wymiana może nie być warta. Poniżej wymieniono kilka zalet ścisłej współpracy z firmą świadczącą usługi naprawy

 1. Oszczędność pieniędzy. Jeżeli w samochodzie zepsuje się skrzynia biegów lub silnik, mechanik z pewnością powie, aby po prostu kupić nowy samochód. Niektóre sprzęty i części maszyny są podobne do silnika i skrzyni biegów samochodu, ale nie wszystkie. Czasami mniejsze naprawy mogą wydłużyć okres eksploatacji sprzętu, zapewniając kilka dodatkowych lat, aż będzie można ją wymienić na nową.
 2. 2. Oszczędność czasu. Naprawa sprzętu często wydaje się czasochłonna. Czy wiesz jednak, co może zajmować jeszcze więcej czasu? Proces montowania nowego sprzętu, aktualizowania oprogramowania i modyfikowanie powiązanych części może zająć wiele godzin a nawet miesięcy w zależności od złożoności. Ukończenie napraw może zająć od kilku minut do kilku godzin, zapewniając jak najszybsze przywrócenie sprawności.
 3. Unikanie krzywej uczenia. Jednym z kosztów rozbudowy, którego wiele przedsiębiorstw nie uwzględnia, jest krzywa uczenia. Nowe maszyny wyglądają wspaniale tylko na papierze, ale przeszkolenie całego personelu w zakresie ich obsługi zajmuje dużo czasu. W tym czasie pracownicy mogą robić kosztowne błędy lub po prostu pracować wolniej. Zachowanie starego sprzętu i przeprowadzanie stopniowych modyfikacji może pomóc rozwiązać ten problem.
 4. Utrzymywanie zapasu części zamiennych. Czasami nasi klienci zlecają naprawę dodatkowej maszyny lub części, którą mogą posiadać. Nawet jeżeli mają całkiem nowy sprzęt, mogą zachowywać ten sprzęt zapasowy, aby móc go użyć w razie usterki innych maszyn. Posiadanie zastępczaka sprawia, że można kontynuować produkcję, nawet w przypadku usterki niektórych podzespołów.
 5. Dbanie o środowisko. Konsumpcjonizm i podejście typu „wymiana zamiast naprawy” w działalności gospodarczej i życiu osobistym oznacza, że wysypiska są przepełnione śmieciami. Mimo że naprawy opóźniają tylko nieuniknione, pomagają zredukować obciążenie systemów gospodarki odpadami i wpływ na środowisko.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma K+S Services ma ponad trzy dekady doświadczenia w świadczeniu usług utrzymania ruchu i napraw. Specjalizujemy się w naprawach elektroniki przemysłowej i udzielamy 12-miesięcznej gwarancji serwisowej na wszystkie naprawy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy wzmacniaczy, czy urządzeń kodujących, jesteśmy gotowi na współpracę. Użyj naszego formularza kontaktowego, aby poprosić o wycenę i przywrócić sprawność swojego sprzętu.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Komponenty elektroniczne

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby