Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Naprawa napędów prądu przemiennego i prądu stałego

Nie tylko uruchamiamy napędy, ale zaprojektowaliśmy specjalny dynamometr do kontroli pracy dwóch silników przeciwko sobie.

Przemienniki częstotliwości prądu przemiennego/stałego i serwonapędy ze sprzężeniem zwrotnym są naprawiane i testowane pod obciążeniem.

Posiadamy certyfikat ISO pozwalający naprawiać napędy prądu przemiennego/stałego i zapewniamy, że proces ten jest wykonywany prawidłowo, aby odsyłać naszym klientom części w doskonałym stanie. Zapewnia to wykonanie dynamicznego testu obciążeniowego, który pozwala nam na dostosowanie wydajności i klasyfikacji do dokładnie tych samych poziomów.

Poniżej przedstawiono listę niektórych producentów, których sprzęt naprawiamy w naszych zakładach w skali globalnej.

 • ABB
 • AC Technologies
 • AEG
 • Allen Bradley
 • Bosch
 • Camco
 • CMC

 • Eaton/Dynamic
 • Emerson
 • Fanuc
 • FATA AGV
 • Fenner
 • Fincor
 • Fuji

 • GE Fanuc
 • GE
 • Indramat
 • Mitsubishi
 • Panasonic
 • Siemens
 • Yaskawa

Przemienniki częstotliwości prądu przemiennego/stałego i serwonapędy ze sprzężeniem zwrotnym są naprawiane i testowane pod obciążeniem.

Posiadamy certyfikat ISO pozwalający naprawiać napędy prądu przemiennego/stałego i zapewniamy, że proces ten jest wykonywany prawidłowo, aby odsyłać naszym klientom części w doskonałym stanie. Zapewnia to wykonanie dynamicznego testu obciążeniowego, który pozwala nam na dostosowanie wydajności i klasyfikacji do dokładnie tych samych poziomów.

Naprawa napędów prądu przemiennego i prądu stałego, na której możesz polegać

dc drive repairW miarę starzenia się maszyn naprawa najważniejszych podzespołów elektronicznych jest niezbędna, aby zapewnić bezproblemowe działanie zakładu. Nawet najlepiej wykonane i zaprojektowane części zużywają się, w szczególności jeżeli produkcja odbywa się na dużą skalę. Komu możesz więc zaufać, gdy potrzebujesz naprawić napędy prądu przemiennego i prądu stałego? Dzięki globalnej obecności i ponad trzem dekadom doświadczenia firma K+S Services zapewnia niezawodne usługi, które zyskały uznanie licznych producentów z całego świata.

Nasza firma wyróżnia się dążeniem do ciągłej innowacji. Nie tylko oferujemy naprawy silników prądu przemiennego i stałego, ale również dbamy, aby inne części maszyn działały z maksymalną wydajnością po zakończeniu naprawy. Osiągamy to przez liczne próby, które są znacznie bardziej rygorystyczne i zaawansowane niż testy wykonywane przez inne firmy zajmujące się naprawą elektroniki. Próby te są niezbędne do określenia wydajności, a także zapewniają zespołowi dane niezbędne do korekty wartości znamionowych. Ponadto opracowaliśmy specjalny proces naprawy, który rozpoczyna się od odbioru części, a kończy — odpowiednim zabezpieczeniem naprawionego przedmiotu przed wysyłką. Dzięki temu masz pewność, że Twoje najważniejsze podzespoły są w dobrych rękach na każdym etapie procesu.

Ocena Twojego sprzętu

Po odebraniu sprzętu pierwszym etapem w naszym certyfikowanym procesie naprawy ISO jest zidentyfikowanie wszystkich jego usterek. O ile zdajesz sobie sprawę z zakłóceń produkcji, które powodują uszkodzone części, o tyle możesz sobie nie zdawać sprawy z pełnego zakresu uszkodzeń. Ponadto niektóre podzespoły mogą być na skraju awarii, co oznacza, że wkrótce będą wymagały niezwłocznej naprawy. Właśnie do tego potrzebny jest nasz doświadczony i umiejętny zespół techników. Przeprowadzimy dokładny przegląd podzespołu, aby precyzyjnie określić usterki. Informacje te pomogą nam opracować plan niezbędnych napraw, a także dobrać próby, które trzeba będzie wykonać po zakończeniu napraw. W tym momencie udostępnimy raport analizy uszkodzeń wraz z ofertą zawierającą koszty napraw.

Rozpoczęcie procesu naprawy

Po zatwierdzeniu oferty rozpocznie się proces naprawy. Podzespoły zniszczone lub nienadające się do naprawy zostaną wymienione. Wymienione zostaną też podzespoły, które mogą wkrótce ulec usterce, aby zapewnić dłuższe działanie zakładu oraz zapobiec kolejnym problemom i przestojom linii. Wykorzystujemy też system monitorowania zmniejszający prawdopodobieństwo błędów lub pomyłek w trakcie procesu naprawy. W tym przypadku ważną częścią procesu są testy w „pętli zamkniętej”. Zostały opracowane, tak aby symulować działanie danego podzespołu w zakładzie i upewnić się, że naprawione podzespoły sprawdzą się pod obciążeniem. Próby będą przeprowadzane przez określony czas, aby zapewnić jak najbardziej precyzyjne wyniki.

Wydawanie kompleksowych raportów

Technicy zapewniają nie tylko wysoką jakość usługi, ale również wydają kompleksowe raporty dotyczące wszystkich wykonanych prac. Pierwszą czynnością, którą należy wykonać, jest przejrzenie szczegółów procesu identyfikacji problemów zawierających opis wykrytych problemów. Potem trzeba zapoznać się z kompletną listą wszystkich wymienionych części. Pozwoli to monitorować wiek tych podzespołów i przewidywać, kiedy ich serwis będzie potrzebny. Otrzymasz też opis procesu testowania wraz z opisem przyczyny pierwotnej usterki. Dołączane są również szczegółowe instrukcje montażu naprawionego podzespołu w maszynie.

Zawsze skuteczny proces naprawy

Bez względu na to, czy potrzebujesz naprawy serwomotorów prądu przemiennego i stałego, czy też naprawy silnika prądu przemiennego, firma K+S Services ma narzędzia i wiedzę niezbędne do przywrócenia ich sprawności i wznowienia produkcji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o procesie naprawy, a także uzyskać dostęp do podstawowych zasobów z informacjami o usłudze. Możesz też poprosić o wycenę już dziś, wysyłając wygodny formularz.


Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Naprawa napędów prądu przemiennego i prądu stałego

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby