Ponad 35 lat doskonałej jakości napraw

Naprawy spawarek

Podobnie jak w przypadku innych obszarów specjalizacji w K+S Services nasze laboratorium podzespołów spawalniczych jest liderem w branży naprawy spawarek.

Firma K+S Services oferuje szeroki zakres półautomatów spawalniczych i przeprowadza pełne próby dynamiczne pod obciążeniem w celu weryfikacji ich działania i trwałości.

Systemy wykorzystywane w procesie naprawy spawarek są zaprojektowane tak, aby powielać rzeczywiste warunki pracy, ponieważ elementy te są wykorzystywane w rzeczywistych zastosowaniach.

Welding machine repair servicesNasi przeszkoleni w fabryce technicy zajmujący się naprawami spawarek mają długoletnie doświadczenie w naprawie i testowaniu szerokiej gamy półautomatów spawalniczych, podajników drutu, przecinaków plazmowych, frezów/stacji czyszczenia palników, źródeł zasilania i innych powiązanych urządzeń spawalniczych. Wszystkie naprawione spawarki są w pełni testowane pod obciążeniem w celu zapewnienia prawidłowej pracy podzespołów.

Systemy wykorzystywane w procesie naprawy spawarek i osprzętu spawalniczego są zaprojektowane tak, aby powielać rzeczywiste warunki pracy, ponieważ elementy te są wykorzystywane w rzeczywistych zastosowaniach.

Firma K+S oferuje pełen zakres napraw regulatorów spawarek MIG, TIG i oporowych. Laboratorium zajmujące się systemami spawania w firmie K+S wyróżnia się w branży, jeżeli chodzi o możliwości napraw i testowania. Firma K+S posiada niezbędne doświadczenie w zakresie analizy i naprawy szeregu elementów systemów spawania oraz przeprowadza testy systemowe pod obciążeniem w celu sprawdzenia ich funkcjonalności i wytrzymałości. Systemy wykorzystane w procesie naprawy pozwalają na tworzenie symulacji pracy urządzeń w warunkach przemysłowych.

Firma K+S Services jest autoryzowanym dostawcą usług dla firm Lincoln, Miller, Hitachi i Nippon. Nasz zakład Southgate jest też upoważniony do autoryzowanych napraw wszystkich podzespołów spawalniczych Fronius.

Popularni producenci tego typu sprzętu obejmują między innymi:
 • Hitachi – autoryzacja fabryki: wszystkie modele.
 • Miyachi: półautomaty CS-1300, CY-150A, SD-815 i wszystkie powiązane urządzenia monitorujące.
 • Dengensha: Decomstar 20, 30 i 70, RWC-9000-Ty-18, RWI-9100-Ty-13/14, Fuw-IRWC-GT2.
 • Miller – autoryzacja fabryki: Southgate, MI and Lawton, OK. Wszystkie podajniki drutu, wszystkie źródła zasilania Miller, Arc Pac 350, Syncrowave 200, podajniki drutu serii 70, Bobcat 250, Millermatic 212, Spectrum 375 i Deltaweld 452.
  Arc Pac 350
 • Hobart: seria 70L, wszystkie źródła zasilania Hobart, Megacon 110.
 • Panasonic: AAII 350/500, AE-350/500, KF-350/500BC300, YC-200BC1, YC-300BC1, YD-350AE1, YD-350HM2, YD-500HM2.
 • Weltronic: Programatory czasowe U60, sterowniki robotów TB91 i TB96.
 • Lincoln – autoryzacja fabryki: Southgate, MI and Lawton, OK. Naprawiamy wszystkie źródła zasilania Lincoln, NA-3S, NA4, LN-9, Power Wave
  450. Nasze zakłady są autoryzowanymi centrami serwisowymi dla ich pełnej linii produktów do spawania metodą MIG, TIG i spawania łukowego.
 • Nippon: NGRALF 6×20
 • OTC (Daihen): seria 350 i 500, DT-300
 • Sensarc: wszystkie modele
 • Thermal Arc: Ultima 150 GTS & 300 GTS, PAK SXR, PS30A, WC100B, 185TSW.
 • Robotron:półautomaty 503, powiązane moduły we/wy i panele.
 • Nadesco: półautomaty PH4, PH5 i IWC4
 • Nadex: wszystkie modele.
 • Fronius – autoryzacja fabryki: Southgate, MI. Źródła zasilania, podajniki drutu i półautomaty.
 • WTC / MEDAR: falowniki/programatory czasowe 5. generacji, Cosmos, seria Decade 5, Technitron, programatory czasowe V-50, V-60 i T95, U60T-90A, U60T-91A, U60T-92A, U60T-95A, U60T-96A, TB90-P02A, seria 1000 i 3000
 • Motoman: seria Arc Master 501: wszystkie modele, seria Motoweld: wszystkie modele

Naprawy spawarek

Firma K+S Services oferuje usługi naprawy spawarek, półautomatów spawalniczych i naprawy sprzętu przemysłowego od 1982 r. Naszą misją jest od zawsze zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości napraw, skutecznych rozwiązań i sprawnej obsługi poprzez ciągłe doskonalenie jakości.

Ogromne zapasy zregenerowanych podzespołów

Jeżeli chodzi o naprawy spawarek i półautomatów spawalniczych, firma K+S Services jest w stanie naprawić Twój sprzęt bez względu na to, jak stary jest. Dysponujemy stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych i/lub przestarzałych urządzeń. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Certyfikowany proces naprawy ISO

Firma K+S Services opracowała proces naprawy, który otrzymał certyfikat ISO 9001:2015, tak aby zapewnić prawidłowe wykonywanie wszystkich naszych napraw. Za pośrednictwem naszego portalu klienta możesz monitorować swoje części w dowolnym momencie tego procesu. Nasz ośmioetapowy proces naprawy sprzętu spawalniczego składa się z następujących kroków:

 1. Odbiór
 2. Wycena
 3. Zatwierdzenie
 4. Naprawa
 5. Próby systemu jakości
 6. Opracowanie raportów z naprawy i prób
 7. Wysyłka

System automatyczny

Większa część procesu naprawy spawarek jest w całości zautomatyzowana. Przykładowo po odebraniu sprzętu rejestrujemy go w naszym systemie do monitorowania zlecenia naprawy. Potem oznaczamy te części kodami kreskowymi, tak abyśmy my i Ty mogli śledzić poszczególne środki trwałe na każdym etapie naszego procesu naprawy.

Przedstawiciel serwisu skontaktuje się z Tobą i przestawi ofertę naprawy, jak tylko nasi technicy zakończą swoją wstępną ocenę sprzętu w celu określenia możliwych przyczyn usterek i zakresu ich naprawy. Po zatwierdzeniu oferty nasz automatyczny system monitorowania zlecenia naprawy wyśle sprzęt i zlecenie naprawy do jednego z naszych techników, który najlepiej zna się na naprawie tego konkretnego typu części. Po wykonaniu wszystkich napraw i przeprowadzeniu naszych testów kontroli jakości sprzęt zostanie spakowany w torby antystatyczne, a następnie piankowe materiały opakowaniowe. Dopiero potem sprzęt zostanie wysłany do Ciebie zgodnie z określonymi przez Ciebie instrukcjami wysyłkowymi i wymogami. Dzięki temu sprzęt dotrze pod wyznaczony adres bez żadnych uszkodzeń transportowych.

Raporty z naprawy i prób

W ramach oferowanych usług napraw spawarek firma K+S Services dostarcza raport z naprawy i prób dołączany do każdego zwracanego podzespołu. W raporcie wymienione są następujące informacje:

 • Problemy zidentyfikowane w trakcie naszego procesu oceny
 • Lista wszystkich naprawionych lub wymienionych części
 • Informacja o tym, czy problemy zidentyfikowane przez nas pokrywają się z problemami zgłoszonymi w zleceniu naprawy
 • Szczegóły prób i czas ich trwania
 • Prawdopodobna główna przyczyna uszkodzenia sprzętu
 • Nasze zalecane instrukcje montażu

Jak widać, wszyscy specjaliści K+S Services dokładają wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższej jakości naprawy sprzętu spawalniczego. Zapewniamy również wsparcie w skali globalnej za pośrednictwem stale rosnącej liczby zakładów naprawczych prowadzonych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Europie. Obsługujemy ponad 866 różnych producentów i ponad 122 000 unikatowych numerów katalogowych.

Zawsze, gdy potrzebujesz naprawy podzespołów spawalniczych, skontaktuj się z nami, wypełniając formularz internetowy.

Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Naprawy spawarek

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby