Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Sterowniki robotów i programatory

Posiadamy certyfikat ISO, aby wykonywać naprawy sterowników robotów i programatorów. Przeprowadzamy je zarówno na amerykańskich, jak i japońskich sterownikach interfejsów.

Każdy element robota jest diagnozowany, naprawiany i systemowo testowany w naszym testowym zrobotyzowanym gnieździe produkcyjnym w celu zapewnienia prawidłowego działania danego zastosowania.

robot repairNasze możliwości obejmują wsparcie techniczne w zakresie napędów, silników, płyt systemowych, paneli operatorskich i programatorów.

Zainstalowaliśmy ponad 50 zrobotyzowanych manipulatorów i systemów diagnostycznych sterowników w celu ułatwienia kompletnego testowania funkcjonalnego i testowania w pętli zamkniętej szerokiej gamy komponentów robotów. Obejmuje to urządzenia elektryczne, takie jak procesor, oś, tablice komunikacyjne do programatorów, zasilacze, serwonapędy, moduły We/Wy i panele wyświetlacza operatora.

Wspierane są również elementy mechaniczne, takie jak przekładnie, stabilizatory, zespoły przegubów i serwomotory. Te systemy diagnostyczne zapewnią pełne obciążenie i wielokrotne testy spełniające wszystkie potrzeby klienta w zakresie napraw robotów.

Popularni producenci tego typu sprzętu obejmują między innymi:

teach pendant repair

  • Fanuc
  • Nachi
  • Kawasaki
  • Motoman
  • ABB
  • Kuka
  • Comau

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Sterowniki robotów i programatory

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby