Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Komponenty mechaniczne

Posiadamy certyfikat ISO, aby zapewnić wysokiej jakości naprawy i rozwiązania w zakresie regeneracji wszystkich komponentów mechanicznych. Nasz wysoko wykwalifikowany personel wykona to zadanie i zrobi to prawidłowo.

Podobnie jak w przypadku naszej grupy usług dotyczących komponentów elektronicznych firma K+S przyjęła podobną koncepcję w naszym dziale mechanicznym.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści techniczni poświęcają się dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości napraw lub usług regeneracji pomp hydraulicznych, silników, siłowników, obrotowych urządzeń uruchamiających, zaworów proporcjonalnych, serwozaworów, przekładni, reduktorów zębatych, zespołów hamulcowych, urządzeń uruchamiających i innych przemysłowych elementów hydrauliczno-mechanicznych.

Na przestrzeni lat firma K+S opracowała i skonstruowała systemy testowe zaprojektowane w celu prawidłowego testowania naprawianych komponentów pod obciążeniem. Po zakończeniu naprawy każdy element jest rygorystycznie testowany na specjalnie zaprojektowanych stanowiskach do prób w celu sprawdzenia poprawności działania i zgodności ze specyfikacjami producenta OEM.

 • Naprawa obecnych i starszych części składowych
 • Gwarancja serwisowa na wszystkie naprawy
 • Gwarancja na produkty regenerowane jak na nowe
 • Dostępność usług priorytetowych i awaryjnych
 • Dynamiczne testy obciążeniowe

In addition to mechanical components repair K+S Services offers a wide variety of industrial repair services including: hydraulic cylinder repair, hydraulic pump repair, welder repair, cnc repair and much more. Contact us today for more details.

Komponenty mechaniczne
  Kup/zamów naprawę

  Stany magazynowe

  Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

  Wyświetl stany magazynowe
  Certyfikat ISO

  Certyfikowany proces naprawczy

  Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

  Proces

  Znajdź przedstawiciela

  Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

  Zasoby

  Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

  Wyświetl zasoby