Ponad 35 lat doskonałej jakości napraw

Naprawy serwomotorów

Przy szybko rosnących kosztach przestojów w przemyśle firma K+S rozumie potrzebę szybkiej, efektywnej i wysokiej jakości obsługi.

Niezależnie od tego, czy naprawiamy serwomotor pracujący w obrabiarce, czy serwomotor pracujący przy operacjach montażowych, firma K+S oferuje naprawy awaryjne serwomotorów i silników wrzeciona wszystkich producentów i wszystkich typów.

Servo motor repair servicesW większości przypadków serwomechanizm zostanie odesłany do klienta w ciągu 24–72 godzin.

W firmie K+S używamy najnowocześniejszych urządzeń i systemów do konserwacji współczesnych zaawansowanych technicznie serwomechanizmów i urządzeń sprzężenia zwrotnego. Technicy K+S zostali przeszkoleni w fabryce i mają odpowiednie certyfikaty w zakresie prawidłowego działania i funkcjonalności wszystkich urządzeń i procesów stosowanych w naszym zakładzie. Niezależnie od tego, czy jest to serwomotor z obrabiarki, czy też system serwo wkrętaka mechanicznego do nakrętek pracujący w ramach operacji montażowej, nasi technicy wykorzystują programy komputerowe do właściwego testowania, kwalifikowania i weryfikacji działania każdego komponentu pod obciążeniem w systemach o pętli zamkniętej, zgodnie ze specyfikacjami OEM.

Wszystkie testy obciążenia są rejestrowane przez komputer, a po zakończeniu testów generowany jest wydruk z zapisem wydajności silnika.

Aby nadążyć za stale zmieniającą się technologią, firma K+S nieustannie opracowuje nowe, dostosowane do potrzeb klienta stanowiska i systemy do badań obciążenia, aby przystosować się do szerokiej gamy serwomotorów stosowanych obecnie w przemyśle.

Naprawy serwomotorów robotów

Dzięki ponad 32-letniemu doświadczeniu w naprawie serwomotorów nasi wysoko wykwalifikowani technicy mogą naprawiać, ustawiać i dynamicznie przetestować silniki wszystkich osi robotów.

Naprawy serwomotorów obrabiarek

Nasi doświadczeni technicy zajmujący się naprawami serwomotorów mogą zapewnić szybki czas trwania naprawy serwomotorów obrabiarek i silników napędowych wrzeciona. Zdajemy sobie sprawę, że każda sekunda przestoju maszyny to stracone pieniądze. Służymy pomocą.

Naprawy serwomotorów prądu stałego z magnesami trwałymi

Firma K+S Services specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów. Jeżeli urządzenia w Twojej firmie wykorzystują serwomotory prądu stałego z magnesami trwałymi, możemy Ci pomóc. Obsługujemy większość głównych marek i możemy serwisować wszystkie rodzaje urządzeń sprzężenia zwrotnego zainstalowanych na serwomechanizmach prądu stałego z magnesami trwałymi.

Dodatkowe korzyści

• Proces kompleksowego przewijania na terenie zakładu
• Naprawy i serwis silników indukcyjnych prądu przemiennego
• Naprawy silników asynchronicznych prądu stałego
• Naprawy silników wózków widłowych
• Technicy przeszkoleni przez producenta
• Możliwość otrzymania pomocy w nagłych przypadkach

Aby nadążyć za stale zmieniającą się technologią, firma K+S nieustannie opracowuje nowe, dostosowane do potrzeb klienta stanowiska i systemy do badań obciążenia, aby przystosować się do szerokiej gamy serwomotorów stosowanych obecnie w przemyśle.

Naprawy serwomotorów prądu przemiennego i stałego

Jeżeli potrzebujesz nowych silników, zregenerowanych silników lub naprawy bezszczotkowych serwomotorów prądu przemiennego, bezszczotkowych serwomotorów prądu stałego, silników wrzeciona, indukcyjnych silników prądu przemiennego, serwomotorów prądu stałego z magnesami trwałymi lub silników asynchronicznych prądu stałego, skontaktuj się z działem serwomotorów firmy K+S Services.

Poza wysokiej jakości usługami naprawy serwomotorów firma K+S Services oferuje szeroki zakres napraw przemysłowych, w tym: naprawy podzespołów hydraulicznych, naprawy półautomatów spawalniczych, naprawy podzespołów CNC i nie tylko.

Stanowisko do prób obciążeniowych serwomotorów ułamkowych

Servo motor repairFirma K+S Services zaprojektowała i wyprodukowała stanowisko do prób obciążeniowych do serwomotorów ułamkowych i mikroułamkowych prądu przemiennego i stałego. System ten składa się z napędu falownika Reliance GV-3000 AC sterującego silnikiem do pracy z falownikiem 1,0 HP Reliance „Black Max”. Napęd falownika GV3000 pracuje w trybie „stałego momentu obrotowego”, tak aby zapewnić idealnie liniowe obciążenie. Użyto przetwornika obciążenia Lebow 1602-1K, który umożliwia testowanie w zakresie do 1000 uncji/cal. Silnik poddawany próbom jest mocowany do stanowiska do prób za pomocą mechanizmu z wysokiej precyzji regulacją wysokości i systemu blokowania. Wszystkie silniki zakwalifikowane do testowania na tym systemie są wstępnie obciążane do maksymalnego momentu określonego w specyfikacjach OEM, a następnie aż do zagaśnięcia w celu zapewnienia wysokiej jakości naprawy.

System obsługi serwomotorów prądu przemiennego Mitchell TI-3000

AC DC Servo motor repairFirma K+S Services ma możliwość testowania systemu obsługi serwomotorów prądu przemiennego Mitchell TI3000. Służy do testowania różnych serwomotorów prądu przemiennego, których sterowniki napędowe OEM mają własne interfejsy sterowania. Dzięki systemowi można z łatwością dynamicznie testować dowolne serwomotory prądu przemiennego, wykorzystując standardowe urządzenie kodujące, przelicznik lub hallotronowy system sprzężenia zwrotnego. Można na nim testować również wiele „złożonych” lub „szeregowych” serwomotorów sprzężenia zwrotnego. Analizowane serwomotory są obciążane w celu sprawdzenia jakości naprawy.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.


System dynamometryczny do badań silników

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Naprawy serwomotorów

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby