Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Serwozawory

Posiadamy certyfikat ISO, aby zapewnić wysoką jakość ekonomicznych rozwiązań w zakresie napraw serwozaworów oferowanych wszystkim nabywcom i klientom.

Korzystamy z wiedzy naszych przeszkolonych w fabrykach techników oraz doświadczenia naszego nowoczesnego działu serwisowego, aby przeprowadzać komputerowe testy statyczne i dynamiczne serwozaworów.

Wierzymy w jakość naszych napraw tak bardzo, że zapewniamy 13-miesięczną gwarancję serwisową na cały zawór. Aby dowiedzieć się więcej na temat napraw serwozaworów, prosimy zapoznać się z naszą broszurą, którą tu zamieściliśmy.

W przypadku stwierdzenia, że dany serwozawór nie nadaje się do naprawy, firma K+S Services we współpracy ze Star Hydraulics Ltd. jest w stanie zapewnić ekonomiczną, wysokiej jakości wymianę większości popularnych serwozaworów stosowanych obecnie na rynku na ich zamienniki typu drop-in. Firma K+S Services to jedyny autoryzowany dystrybutor i centrum serwisowe Star Hydraulics w Stanach Zjednoczonych.

Wspólnie zachwyciliśmy wielu klientów opatentowaną długotrwałą technologią szafirową „Long lasting Sapphire Technology”, którą Star Hydraulics włącza do swoich serwozaworów w wielu sektorach przemysłu, produkcji i testowania w całym kraju.

In addition to servo valve repair, K+S Services offers a wide variety of industrial repair services including: hydraulic repair, hydraulic cylinder repair, hydraulic pump repair, welder repair, cnc repair and much more. Contact us today for more details.


Learn more about our New Valve Location:


STAR-Servo-ValvesDistributor Certification


Tabela wymienialności i tabela porównawcza serwozaworów Star

Star-Servo-Valve-Interchangeable-and-Comparison-Chart

View Comparison Chart


Dowiedz się więcej o STAR Hydraulics, oglądając poniższy film:


Zastosowania serwozaworów w różnych branżach przemysłu:
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe