Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Regenerowane części zamienne

K+S Services posiada obecnie zapasy ponad 40 000 regenerowanych części zamiennych gotowych do natychmiastowej sprzedaży lub wymiany.

Naszą filozofią odnoszącą się do wszystkich regenerowanych części zamiennych jest ich pełne systemowe przetestowanie w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

W celu zapewnienia satysfakcji klienta udzielana jest pełna roczna gwarancja na wszystkie zakupione regenerowane części zamienne.

Obecnie dysponujemy stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszego wariantu niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Możemy również pomóc w rozdysponowaniu nadmiaru części i przestarzałych komponentów, aby uniknąć niepotrzebnych opłat za usuwanie lub niskich wycen od lokalnych firm usuwających złom. Firma K+S może być zainteresowana kupnem tych elementów po cenie rynkowej.

Wyślij nam swoją listę dzisiaj i przyjmij nowe podejście do ograniczania niepotrzebnych zapasów, korzystając z wielokrotnie nagradzanego programu regeneracji części firmy K+S.

Regenerowane części zamienne

  Line Cards

  Kup/zamów naprawę

  Stany magazynowe

  Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

  Wyświetl stany magazynowe
  Certyfikat ISO

  Certyfikowany proces naprawczy

  Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

  Proces

  Znajdź przedstawiciela

  Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

  Zasoby

  Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

  Wyświetl zasoby