Profesjonalne usługi

Usługi

Firma K+S Services, Inc. oferuje kompleksową gamę profesjonalnych usług, które uzupełniają nasze najlepsze w swojej klasie możliwości prowadzenia napraw.

Nasze profesjonalne usługi obejmują następujące rozwiązania:

  • Kompleksowa naprawa elementów automatyki w celu maksymalizacji czasu pracy robota bez przestojów. Posiadamy ponad 25 kompletnych systemów manipulatorów, które pozwalają nam w pełni przetestować różne naprawione urządzenia głównych producentów w rzeczywistym środowisku.
  • Zarządzanie środkami trwałymi podlegającymi naprawie – z wykorzystaniem wysoko wyszkolonego specjalisty ds. zarządzania zapasami pracującego na miejscu oraz naszego wiodącego w branży oprogramowania S.T.A.M.P.
  • Właściwa konserwacja i zarządzanie zapasami części zamiennych o znaczeniu krytycznym, a także zarządzanie dostawcami usług naprawy przy użyciu naszego systemu zarządzania silnikami i krytycznymi częściami zamiennymi.
  • Maksymalizacja gwarancji i zapewnienie właściwych proporcji części w eksploatacji / części zapasowych. Zlecanie firmie K+S Services, Inc. zrealizowania programu zaangażowania z wyprzedzeniem przy zakupie nowego sprzętu stanowiącego wyposażenie zasadnicze fabryki.
  • Minimalizacja wydatków na części zamienne dzięki wykorzystaniu gotowych do instalacji regenerowanych części zamiennych firmy K+S Services, Inc.
  • Firma K+S może dostarczyć kompletne rozwiązanie do zarządzania magazynem w siedzibie klienta poprzez umieszczenie na miejscu doświadczonego profesjonalisty, który zapewni zaopatrzenie, zarządzanie i obsługę magazynową.
  • Pozwól, aby nasza ogromna wiedza na temat środków trwałych nadających się do naprawy dała w efekcie rozwiązania, które sprawdzą się w Twojej firmie. Możemy zapewnić inżynierów zarówno do realizacji zleceń krótkoterminowych (wezwanie serwisowe), jak i wykonywania długoterminowych zadań.
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby