Profesjonalne usługi

Usługi inżynieryjne

Firma K+S Services może zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi inżynieryjne, aby wydłużyć czas pracy bez przestojów i zredukować nieplanowane awarie sprzętu.

Inżynierowie K+S są ekspertami w zakresie współpracy z konstruktorami maszyn i producentami wyposażenia oryginalnego w celu zebrania informacji niezbędnych do rozwoju efektywnej, kompetentnej organizacji utrzymania ruchu.

Mierzymy naszą wydajność w oparciu o kluczowe wskaźniki wydajności opracowane wspólnie z naszym klientem, aby zapewnić maksymalny czas bezawaryjnej pracy urządzeń.

Staramy się identyfikować i przedłużać trwałość eksploatacyjną komponentów poprzez:

Industrial Engineering Services

 • Weryfikowanie średniego branżowego czasu międzyawaryjnego i powiązanych danych.
 • Ustalenie i monitorowanie podstawowej wydajności komponentów w celu określenia przewidywanych możliwości konserwacji.
 • Identyfikowanie i zajęcie się możliwościami kształcenia w odniesieniu do prac wymagających kwalifikacji.
 • Przekazywanie instrukcji pracy specyficznych dla określonych maszyn i lekcji jednotematycznych

Inżynierowie K+S stosują proaktywne podejście, aby zwiększyć niezawodność maszyn:

 • Przeglądanie aktualnych procedur i harmonogramów konserwacji profilaktycznej w celu maksymalizacji efektywności.
 • Przeglądanie dzienników maszyn pod kątem dokładności.
 • Identyfikacja metod w celu uniknięcia strat spowodowanych zanieczyszczeniem.
 • Śledzenie trybów pracy i podstawowych przyczyn w celu zidentyfikowania problematycznego sprzętu.
 • Praca w ramach bieżącego systemu zarządzania utrzymaniem ruchu w celu udostępnienia wszystkich danych.

Poza naszymi usługami inżynierii przemysłowej udostępniamy inne usługi napraw przemysłowych takie jak: naprawy podzespołów hydraulicznych, naprawy siłowników hydraulicznych, naprawy pomp hydraulicznych, naprawy spawarek, naprawy maszyn sterowanych numerycznie, naprawy gwintów tocznych, naprawy serwomotorów i znacznie więcej.

Usługi inżynierii przemysłowej zwiększające wydajność i eliminujące przestoje

Przedsiębiorstwa przemysłowe dążą do osiągnięcia znacznie wyższej wydajności niż ich konkurenci. Naszym celem jest pomoc klientom w osiągnięciu tego celu przez przełomowe usługi inżynieryjne oferowane w różnych dziedzinach. Bez względu czy firma działa w przemyśle metalurgicznym, lotniczym, motoryzacyjnym, oponiarsko-gumowym lub innym przemyśle specjalistycznym, możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję.

Nasi doświadczeni eksperci pracują niestrudzenie, aby produkować, naprawiać lub regenerować najważniejsze podzespoły zapewniające wydajną pracę Twojego zakładu. Dzięki ich doświadczeniu i umiejętnościom możemy wspólnie pracować nad maksymalizacją produktywności.

Przemysł lotniczy

Engineering servicesZ dumą możemy powiedzieć, że serwisujemy wiele różnych rodzajów maszyn lotniczych, w tym te wyposażone w części uznawane obecnie za przestarzałe. Niektóre z naprawianych przez nas podzespołów:

 • Elektronika ogólna
 • Napędy
 • Zasilacze
 • Serwomotory
 • Robotyka
 • Części hydrauliczne

Niezależnie od tego, czy jest to producent OEM czy dostawca, możemy pomóc też w inne sposoby. Mamy doświadczenie ze statkami kosmicznymi, a także tradycyjnymi silnikami odrzutowymi.

Przemysł i hutnictwo żelaza

Nasza wiedza inżynieryjna w przemyśle stalowym nie ogranicza się do produkcji podzespołów. Możemy też naprawiać przemysłowe mechanizmy sterujące, które są niezbędne do prawidłowego działania maszyn. Mamy doświadczenie w serwisowaniu przekładni, dmuchaw i pomp próżniowych, a także innych podzespołów przemysłowych.

Naszym głównym obszarem działań w tym przemyśle są serwonapędy i silniki prądu przemiennego/stałego. Serwisujemy tego typu urządzenia od ponad 30 lat. Udoskonaliliśmy nasze procesy pomagające naszym klientom dostosowywać obciążenia za pośrednictwem kompleksowych dynamicznych testów obciążenia. Wykorzystują one dwa silniki pracujące w przeciwnych kierunkach przy użyciu unikatowego dynamometra naszej konstrukcji.

Usługi inżynierii przemysłowej dla branży oponiarsko-gumowej

Znamy różne podzespoły wykorzystywane w procesie produkcji i naprawy opon oraz jesteśmy w stanie pomóc, gdy eksploatowane maszyny ulegną awarii. Po wezwaniu naszych pracowników przedstawią oni szczegółowy raport analizy uszkodzeń zawierający pełne informacje o środowisku testowym wszystkich podzespołów sprzężenia zwrotnego. Analiza jest przeprowadzana przez naszych przeszkolonych techników, którzy rozumieją specyficzne warunki eksploatacyjne. Usługę tę oferujemy jako rozwiązanie awaryjne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. W razie awarii ważnych maszyn na pewno nie możesz sobie pozwolić na marnowanie czasu oraz oczekiwanie na przywrócenie ich sprawności następnego dnia.

Naprawiamy podzespoły, takie jak: pompy hydrauliczne, serwomotory, silniki prądu przemiennego/stałego, siłowniki i zasilacze. Niezależnie od tego, czy chodzi o prasę, wytłaczarkę czy walcarkę mieszankową, dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić ich sprawność najszybciej jak to możliwe.

Zalety firmy K+S

W wyżej wspomnianych zastosowaniach i nie tylko oferujemy znacznie więcej niż tylko usługi naprawy. Dzielimy się danymi z naszymi klientami, aby pomóc usprawniać istniejące systemy zarządzania utrzymaniem ruchu. Możemy weryfikować dokładność rejestrów maszyn. Dodatkowo zalecamy szkolenia personelu, aby obniżyć częstość występowania błędów ludzkich.

Konserwacja zapobiegawcza umożliwia przewidywanie potencjalnych usterek przed ich wystąpieniem. Monitorując podstawową wydajność systemów naszych klientów, jesteśmy w stanie przekazywać im wytyczne umożliwiające im samodzielne wykonywanie konserwacji zapobiegawczej. Mimo że bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta, nie postrzegamy ich wyłącznie w perspektywie odizolowanych punktów danych. Patrzymy na dane z całej branży, aby zidentyfikować miejsca występowania awarii.

Naszym zadaniem jest nie tylko pomagać z naprawami. Dokładamy też wszelkich starań, aby pomóc usprawniać ogólne procedury utrzymania ruchu. Gromadzimy dane i prezentujemy je klientom w sposób pozwalający na zwiększanie wydajności produkcji. Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli pod numerem 800-542-1331, aby przekonać się o naszych zaletach.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby