Profesjonalne usługi

Zarządzanie silnikiem i krytycznymi częściami zamiennymi

Wydłużenie czasu pracy bez przestojów poprzez zwiększenie niezawodności i zmniejszenie kosztów ogólnych dzięki sprawdzonemu, proaktywnemu podejściu do ograniczania kosztów oraz zapobiegawczej/prewencyjnej konserwacji.

Misją programu zarządzania silnikiem i krytycznymi częściami zamiennymi firmy K+S Services jest maksymalizacja wydajności sprzętu produkcyjnego poprzez udostępnienie odpowiedniej części we właściwym czasie, w stanie gotowości do pracy i udostępnienie jej przed awarią lub wstrzymaniem produkcji.

Poprzez konsolidację i weryfikację stanów magazynowych zakładu nasi klienci skorzystają na redukcji zapasów i eliminacji materiałów poniżej wymagań normy i niedziałających elementów. Te materiały poniżej normy i niedziałające elementy często powodują znaczne i kosztowne przestoje. Środki zapobiegawcze i profilaktyczne mają na celu zapewnienie oszczędności kosztów poprzez identyfikację elementów, które wymagają wymiany przed katastrofalną awarią lub wydłużonym przestojem.

Zarządzanie silnikami zasadza się na współpracy pomiędzy klientem, dostawcą usług naprawczych i K+S Services. Celem jest wydłużenie czasu pracy bez przestojów poprzez zwiększenie niezawodności i zmniejszenie kosztów ogólnych dzięki sprawdzonemu, proaktywnemu podejściu do ograniczania kosztów oraz zapobiegawczej/prewencyjnej konserwacji, jak również maksymalizacja wykorzystania istniejących zapasów poprzez ustalenie właściwych proporcji pomiędzy częściami w eksploatacji / częściami zapasowymi oraz egzekwowanie rygorystycznych specyfikacji względem napraw.

Nasz program zarządzania silnikami obejmuje:

  • Przeglądy silników będących w eksploatacji i śledzenie osiągów na poziomie podstawowym.
  • Wsparcie na miejscu przy instalacji i rozwiązywaniu problemów.
  • Usługi konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej.
  • Zarządzanie bazą danych za pomocą naszego autorskiego systemu on-line.
  • Śledzenie historycznych danych dotyczących napraw i awarii.
  • Monitorowanie gwarancji i innych oszczędności kosztów.
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby