Profesjonalne usługi

Zarządzanie magazynem

Firma K+S Services może zapewnić w pełni konfigurowalne rozwiązania w zakresie obsadzania stanowisk w magazynach, począwszy od indywidualnych pracowników magazynu, a skończywszy na całkowicie zintegrowanych magazynach obejmujących zarówno stanowiska kierownicze, jak i szeregowych pracowników.

Posiadamy doświadczenie w zakresie wielu standardowych systemów zarządzania danymi magazynowymi, co obejmuje system SAP, Maximo oraz autorskie pakiety oprogramowania firm trzecich.

Jako neutralna strona trzecia firma K+S Services może zapewnić zarządzanie magazynem przez jasno zdefiniowane wskaźniki KPI oraz cele w odniesieniu do oszczędności kosztów, a także ograniczenie sytuacji nagłego wyczerpania zapasów.

Program zarządzania magazynem K+S Services został zaprojektowany w celu zapewnienia najniższych kosztów poprzez agresywne zarządzanie dostawcami i egzekwowanie od nich wywiązywania się z zakontraktowanych czasów realizacji przy jednoczesnym generowaniu nowych oszczędności kosztów poprzez wykorzystanie możliwości związanych ze składem konsygnacyjnym i dedykowanymi stanami magazynowymi. Firma K+S Services jest zaangażowana w realizację możliwości naprawy i regeneracji materiałów w miejsce zakupu nowych części zamiennych w celu zmniejszenia ogólnych kosztów. Utrzymywane są najniższe możliwe poziomy zapasów niepowodujące wyczerpania zapasów dzięki ostrożnemu zarządzaniu poziomami Min./Maks. w oparciu o historyczne wykorzystanie, średni czas realizacji i aktualną bazę instalacyjną.

Zapewniamy naszym klientom standardowy pakiet raportów, który obejmuje następujące kwestie:

  • Dzienna aktywność magazynowa
  • Obrót zapasów
  • Zmniejszenie stanu zapasów / wyczerpanie zapasów
  • Raporty zliczania cykli
  • Raporty E/O
  • Stan zapasów pozycji w wierszu
  • Raporty na temat zużycia
  • Raporty o wykorzystaniu
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby