Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Sprzęt symulacyjny

Mamy za sobą 30-letnie doświadczenie w dziedzinie napraw układów hydraulicznych i mechanicznych. Firma K+S jest gotowa dostarczyć Ci rozwiązania, których potrzebujesz.

Nasi przeszkoleni technicy rozumieją, jak ważne jest spełnianie dokładnych wymagań i zapotrzebowania eksploatacyjnego w odniesieniu do urządzeń symulacyjnych.

W procesie regeneracji części K+S wykorzystuje wyłącznie części wytworzone przez producentów OEM. Gdy oryginalne części lub komponenty nie są już dostępne, firma K+S wyprodukuje lub ma już wyprodukowane wymagane komponenty zgodnie z dokładną specyfikacją rysunków OEM.

Firma K+S ma możliwość naprawy, przebudowy lub regeneracji elementów do symulacji sterowania ruchem. Nasi technicy ds. symulacji mają ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej ruchomych nóg i siłowników, sterowników obciążenia, pomp, silników, akumulatorów, serwozaworów, przegubów i wszystkich innych powiązanych z nimi komponentów.

Firma K+S obsługuje nie tylko komercyjne linie lotnicze i przemysł rozrywkowy, ale również systemy do zastosowań wojskowych.

Niezależnie od tego, czy nasi klienci potrzebują kompletnej przebudowy systemu, czy też naprawy poszczególnych komponentów, nasz Dział ds. Symulacji może zaspokoić ich potrzeby w zakresie jakości, czasu trwania naprawy i ceny.

Wykonujemy naprawy następujących komponentów:

 • Naprawa przegubów
 • Przebudowa/regeneracja kompletnej ruchomej podstawy
 • Przebudowa/regeneracja pojedynczego siłownika
 • Przebudowa/regeneracja pojedynczej nogi
 • Regeneracja zespołu napędowego
 • Naprawa/serwis serwozaworów
 • Naprawa/serwis zaworu przerywającego
 • Przebudowa siłownika sterownika obciążenia
 • Naprawa/regeneracja pompy hydraulicznej i silnika
 • Szczegółowy raport z analizy uszkodzeń
 • Końcowy raport z badań
Sprzęt symulacyjny
Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby