Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Naprawa podzespołów hydraulicznych

Firma K+S opracowała i skonstruowała systemy testowe zaprojektowane w celu prawidłowego testowania naprawianych komponentów pod obciążeniem.

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości naprawy podzespołów hydraulicznych.

Niektóre z oferowanych przez nas usług naprawy podzespołów hydraulicznych:Hydraulic Repair

 • Naprawa siłowników hydraulicznych
 • Naprawa pomp hydraulicznych
 • Napędy hydrostatyczne
 • Silniki
 • Obrotowe urządzenia uruchamiające
 • Zawory proporcjonalne
 • Serwozawory
 • Inne przemysłowe elementy hydrauliczne

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu nasi wysoko wykwalifikowani technicy poświęcają się dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości napraw pomp hydraulicznych, silników, siłowników, obrotowych urządzeń uruchamiających, zaworów proporcjonalnych, serwozaworów i innych przemysłowych elementów hydraulicznych. Firma K+S opracowała i skonstruowała systemy testowe zaprojektowane w celu prawidłowego testowania naprawianych komponentów pod obciążeniem. Po zakończeniu naprawy każdy element jest rygorystycznie testowany na specjalnie zaprojektowanych stanowiskach do prób w celu zweryfikowania prawidłowego działania oraz spełnienia lub przekroczenia specyfikacji producenta OEM.

Pompy hydrauliczne i dmuchawy

K+S Services jest firmą z certyfikatem ISO specjalizującą się w naprawach przemysłowych takich jak naprawy podzespołów hydraulicznych, naprawy spawarek i nie tylko. Niezależnie od wielkości pompy hydraulicznej lub dmuchawy nasi inżynierowie zapewnią potrzebne usługi, mogą przebudować lub zregenerować sprzęt, aby przywrócić zgodność jego działania ze specyfikacjami OEM. Po zakończeniu naprawy podzespoły są poddawane rygorystycznym próbom pod obciążeniem, aby zasymulować ich rzeczywiste zastosowanie. Całe wyposażenie badawcze jest zatwierdzone fabrycznie i regularnie kalibrowane zgodnie z normami ANSI w celu zachowania dokładności. Naprawiamy wszystkie następujące rodzaje pomp hydraulicznych:

 • Denison (46, 500, 600, 700, 800, 900, cała seria DFC, seria Gold Cup, P1F, P1V, P2F-V, P3F-V, PA, PF PV, PXX, TDC, TED, TE, TS, TME TMG, seria World Cup).
 • Oilgear (A, AN, BD, C, D, DN, F, HG, H, Hydura PVAK, PVLK, PVK, PVT)
 • Racine (20-L, 80-L, C-11, PSV, PVB, PVF, PVK, PVQ, PVR, PVS, PVT)
 • Rexroth
 • Vickers (2520V, 3525V, 4525, cała seria PVB, cała seria PVQ, cała seria PVE, PV 2003, PV 2008, PV 2012, PV 2020, PV 2032, PV 2050, PV 2125, PV 2200, V-108, V-134, V-138, V-144, V-400, V-468, V-5230, VC-108, VC-138, VC-148)

Napędy hydrostatyczne

Hydraulic Repair serviceFirma K+S Services zdaje sobie sprawę, że napędy hydrostatyczne są jednymi z najważniejszych podzespołów zakładu oraz muszą działać prawidłowo i bezproblemowo. Jeżeli tak nie jest, nasi przeszkoleni w fabryce technicy serwisu mogą naprawiać następujące marki napędów hydrostatycznych:

 • Eaton
 • Kubick
 • Sundstrand
 • Vickers

Silniki i obrotowe urządzenia uruchamiające

Firma K+S Services ma ponad 35-letnie doświadczenie w serwisowaniu, naprawie, regeneracji i przebudowie różnych marek silników i obrotowych urządzeń uruchamiających, takich jak Cincinnati, Denison, Fujitsu, Rexroth, Staffa, Sundstrand i Vickers.

W procesie napraw podzespołów hydraulicznych używamy tylko części produkowanych przez producentów OEM. W przypadku starszego sprzętu, dla którego nie ma już odpowiednich silników, możemy wyprodukować go samodzielnie lub zlecić jego wyprodukowanie. W obu przypadkach masz pewność, że silnik zostanie wyprodukowany dokładnie ze specyfikacjami z rysunków OEM.

Naprawa siłowników hydraulicznych i serwozaworów

Jeżeli potrzebujesz naprawy siłowników hydraulicznych, najlepiej skorzystać z usług doświadczonej firmy, która wykonała mnóstwo wysokiej jakości napraw, posiada niezawodny serwis i skuteczne rozwiązania. To właśnie to, co zawsze zapewnia firma K+S Services. Wykonujemy niezawodne naprawy i poddajemy naprawione elementy rygorystycznym próbom, aby szybko zakończyć przestoje i wznowić produkcję z maksymalną wydajnością. Wszystkie nasze naprawy objęte są 12-miesięczną gwarancją serwisową.

Poniżej przedstawiamy niektóre marki siłowników hydraulicznych i serwomotorów, których naprawy podejmowali się nasi przeszkoleni w fabryce specjaliści: Anker-Holth, Boxtel-Holland, Caterpillar, Graco, Hanna, Hydroline, Instrom, Komatsu, Kress, Lynair, Miller, Milwaukee, Moog, MTS, Nopak i znacznie więcej.

Odpowiedzialność i niezawodność

Specjaliści od napraw podzespołów hydraulicznych firmy K+S Services dokładają wszelkich starań, aby zwrócić naprawione lub zregenerowane części w doskonałym stanie. Nie tylko spełniają lub przekraczają one specyfikacje OEM, ale również działają zgodnie z ich obliczeniowym ciśnieniem. Wraz z częściami dostarczamy raport z naprawy i prób naprawionego podzespołu zawierający następujące informacje:

 • Zidentyfikowane problemy związane z częścią
 • Zidentyfikowana prawdopodobna główna przyczyna uszkodzenia
 • Naprawione, zregenerowane lub wymienione części
 • Wyniki prób

Zapewniamy też zalecane instrukcje montażu naprawionej lub zregenerowanej części.

Ogromne zapasy

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia starszych lub przestarzałych urządzeń. Jeżeli Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, możemy znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Przed odesłaniem testujemy wszystkie zregenerowane części zamienne w środowisku „pętli zamkniętej”, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

W takich przypadkach i nie tylko zawsze, gdy potrzebujesz naprawy podzespołów hydraulicznych, skontaktuj się z firmą K+S Services, dzwoniąc pod numer 1-800-542-1331 lub wypełniając formularz internetowy. Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby