Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Naprawa siłowników hydraulicznych

Z pewnością wykorzystujesz siłowniki hydrauliczne, aby dostarczać klientom podstawowe towary i usługi. Uszkodzone siłowniki oznaczają konieczność przestojów. To strata pieniędzy i czasu, na którą ani Ty, ani Twoi kontrahenci nie możecie sobie pozwolić. Jeżeli potrzebujesz naprawy siłowników hydraulicznych, najlepiej skorzystać z usług doświadczonej firmy, która wykonała mnóstwo wysokiej jakości napraw, posiada niezawodny serwis i skuteczne rozwiązania. To właśnie to, co zapewnia firma K+S Services: niezawodne naprawy podzespołów hydraulicznych, naprawy pomp hydraulicznych poddawanie ich rygorystycznym próbom po naprawie, aby szybko zakończyć przestoje i wznowić produkcję z maksymalną wydajnością.

Firma K+S Services naprawia siłowniki hydrauliczne większości producentów.

Hydraulic Cylinder Repair

  • Siłowniki jedno- lub dwustronne
  • Naprawa/wymiana tłoczysk, uszczelek, głowic tłoków, nakrętek dławikowych i przewodów
  • Siłowniki o średnicy do 35 cm oraz długości do 5,5 m
  • Próby ciśnieniowe po naprawie do 207 barów
  • Wymiana na uszczelki o odporności na ciśnienie do 415 barów i temperaturę 260 stopni Celsjusza.

Wszystkie siłowniki hydrauliczne otrzymane do naprawy są rozbierane na części. Każdy ich podzespół jest czyszczony i sprawdzany. Wykonywane są pomiary prostości tłoczysk i ocena ich zużycia. Przewody są sprawdzane pod kątem zużycia, a uszczelki/rowki opasek zużywających się mierzone i kontrolowane.

Wszystkie naprawy siłowników hydraulicznych są dynamicznie testowane w celu sprawdzenia poprawności działania i szczelności.

Specjalistyczna naprawa siłowników hydraulicznych

Siłowniki są „liniowymi” serwomotorami. Ich podstawowym zadaniem jest przenoszenie czegoś do wewnątrz i na zewnątrz albo w górę i w dół. Siłownik pokazany poniżej należy do siłowników ze „śrubami ściągającymi” i „czopami” umożliwiającymi obracanie się siłownika. Ten siłownik jest też siłownikiem „olejowym lub hydraulicznym”. Dwie podstawowe konfiguracje siłowników mają konstrukcję ze „śrubami ściągającymi” i typu „okrągłego”. Zaślepki dna i uszczelki głowicy siłownika ze śrubami ściągającymi są zamocowane do korpusu za pośrednictwem śrub ściągających. Cylinder typu okrągłego nie ma zaślepki dna, ponieważ ma konstrukcję spawaną z mocowaną śrubami uszczelką głowicy. Siłowniki mogą być używane z olejem, sprężonym powietrzem lub wodą w zależności od ich zastosowania i konstrukcji. Mogą mieć też różne kształty i rozmiary (otworu i skoku) w zależności od przeznaczenia.

Siłowniki są wykorzystywane w praktycznie wszystkich branżach. Można je znaleźć na przykład w przemyśle mobilnym. Duże siłowniki są wykorzystywane jako amortyzatory w dużych samochodach ciężarowych używanych w kamieniołomach lub kopalniach, a także spychaczach, ładowarkach itd. do obsługi różnych funkcji. Są też używane w branży rozrywkowej.

Odpowiedzialność i niezawodność

Już od momentu skontaktowania się z firmą K+S Services w celu zlecenia naprawy siłowników hydraulicznych dokładamy wszelkich starań, aby zwrócić naprawione części w doskonałym stanie. Dzięki temu naprawiony siłownik spełnia lub przekracza specyfikacje OEM i działa zgodnie z jego obliczeniowym ciśnieniem. Dołączony raport z naprawy i prób naprawionego podzespołu zawiera kilka ważnych informacji:

  • Zidentyfikowane problemy
  • Informacje o naprawionych lub wymienionych częściach
  • Szczegóły prób, ich czas trwania i wyniki
  • Prawdopodobna główna przyczyna uszkodzenia
  • Zalecane instrukcje montażu

Poniżej są niektóre marki siłowników hydraulicznych i serwomotorów serwisowanych i naprawianych przez nas: Anker-Holth, Boxtel-Holland, Caterpillar, Graco, Hanna, Hydroline, Instrom, Kress, Komatsu, Lynair, Miller Milwaukee, MTS, Moog, Nopak, Rexroth, Sheffer, Tomkins i nie tylko.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby