Ponad 30 lat doskonałej jakości napraw

Naprawy pomp hydraulicznych

Nasi inżynierowie mogą przebudować/zregenerować pompy hydrauliczne, aby przywrócić zgodność ich działania ze specyfikacjami OEM. Nasi technicy zostali przeszkoleni przez wielu producentów OEM w zakresie regeneracji pomp hydraulicznych. Po zakończeniu procesu regeneracji każda pompa jest poddawana kompleksowym próbom z maksymalnym ciśnieniem, aby zagwarantować jej prawidłową pracę pod obciążeniem.

Niesprawne podzespoły hydrauliczne mogą powodować problemy pompy próżniowej

hydraulic pump repair

Wspaniale jest obserwować nowy sprzęt uruchamiany po raz pierwszy. Jednocześnie trochę przygnębiający jest fakt, że już nigdy nie będzie pracować tak dobrze. Oczywiście wraz z upływem czasu obniża się wydajność sprzętu i jego produktywność. To właśnie tu wkracza firma K+S Services. Przywracamy pełną sprawność pomp hydraulicznych. Wykonujemy też specjalistyczne naprawy siłowników hydraulicznych i standardowe naprawy podzespołów hydraulicznych.

Tarcie i zanieczyszczenia powodują zużycie podzespołów wewnętrznych pompy

Firmy zajmujące się naprawą pomp hydraulicznych i producenci produkują podzespoły wewnętrzne z niewielkimi tolerancjami. Smarowanie zapewniane przez płyn hydrauliczny umożliwia obracanie się części i minimalizowanie ich zużycia. Uszczelki blokują dostawanie się zanieczyszczeń, tak aby zapewnić prawidłowe parametry środków smarujących. Mimo to żaden rodzaj ani ilość środka smarującego nie pozwoli na wieczną pracę pomp, a zanieczyszczenia i tak w końcu się dostaną do środka. Prowadzi to do obniżenia sprawności pompy, wycieku płynów lub jej zakleszczenia.

Nieprawidłowy lub zanieczyszczony płyn hydrauliczny zwiększa zużycie

hydraulic pump repair servicesPłyn hydrauliczny o nieprawidłowych parametrach lub zanieczyszczony jest główną przyczyną usterek. Nieprawidłowy płyn może wpływać na sprawność pompy. Z kolei zanieczyszczony płyn przyspiesza zużycie podzespołów wewnętrznych. Zakup płynów hydraulicznych ze znanych źródeł umożliwia zminimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia tych problemów. Aby wydłużyć okres eksploatacji pomp, konieczna jest zapobiegawcza wymiana płynów hydraulicznych i filtrów. Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest używanie prawidłowych płynów i ich wymiana zgodnie z zaleceniami.

Zakup nowej jednostki nie jest prostym zadaniem

Pompy hydrauliczne i ich akcesoria mają długi okres eksploatacji. Kiedyś mogły być standardowymi pozycjami katalogowymi, ale obecnie są już przestarzałe. Modernizacja systemu o nowe jednostki może być kosztowna i czasochłonna. Najlepszym rozwiązaniem jest zregenerowanie istniejącego sprzętu. Oznacza to zlecenie usługi naprawy pomp hydraulicznych w zakresie regeneracji lub przebudowy zgodnie ze specyfikacjami producenta sprzętu oryginalnego (OEM).

Końcowe próby pompy hydraulicznej wykonujemy w symulowanych warunkach eksploatacyjnych. Pod koniec rozszerzonego testu naprawiony podzespół jest sprawdzany przez kierownika. Jeżeli działa prawidłowo i jest zgodny ze specyfikacjami OEM, naprawa jest zakończona.

Wszystkie zlecenia naprawy są realizowane zgodnie z ośmioetapowym procesem naprawy. Klient może śledzić postęp zlecenia naprawy za pośrednictwem portalu klienta.

  1. Odbiór: zarejestrowanie zlecenia w systemie monitorowania zleceń.
  2. Ocena: określenie przyczyny uszkodzenia.
  3. Wycena: przygotowanie oferty dla klienta.
  4. Zatwierdzenie: zaplanowanie zlecenia po zatwierdzeniu przez klienta.
  5. Naprawa: naprawa i wykonanie końcowych testów.
  6. Testowanie systemu i jakości: przegląd i zatwierdzenie sprawnego podzespołu przez kierownika.
  7. Raporty z naprawy i prób: przygotowanie raportów.
  8. Wysyłka: spakowanie i wysłanie podzespołu.

Brak części zamiennych to ogromny problem

Każdy zdaje sobie sprawę, że pompy hydrauliczne nie będą działać wiecznie. Czasami zbliżającą się usterkę można poznać po hałasie. Niekiedy po prostu przestaje działać i wymagana jest naprawa pompy hydraulicznej. Czy masz części zamienne? Jeżeli nie, możesz je łatwo zdobyć.

Firma K+S Services ma zapas ponad 40 000 sztuk zregenerowanych i w pełni przetestowanych części zamiennych. Dajemy na nie roczną gwarancję i można je kupić lub wymienić.

Skąd mamy te części? Pochodzą od klientów, takich jak Ty. Wymiana i naprawa przestarzałych i wycofanych sprzętów jest zawsze wyzwaniem. Duży zapas zregenerowanych części zamiennych i sprzętu jest bardzo pożądany. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc wykorzystać nadwyżki zapasów lub niepotrzebny sprzęt.

Wykonujemy naprawy pomp hydraulicznych następujących głównych producentów:

DENISON
46, 500 , 600 , 700, 800, 900
Cała seria DFC
Seria Gold Cup
P1F , P1V , P2F-V P3F-V, PA,
PF PV, PXX, TDC, TED, TE, TS,
TME TMG
Seria World Cup

OILGEAR
A, AN, BD, C, D, DN, F, HG, H
Hydura PVAK, PVLK, PVK, PVT

RACINE
20-L, 80-L, C-11
PSV, PVB, PVF, PVK, PVQ, PVR
PVS, PVT


REXROTH
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

VICKERS
2520V, 3525V
4525
Cała seria PVB
Cała seria PVQ
Cała seria PVE
Cała seria PVV
PV 2003, PV 2008, PV 2012
PV 2020, PV 2032, PV 2050
PV 2125, PV 2200, V-108
V-134, V-138, V-144, V-400
V-468, V-5230, VC-108
VC-138, VC-148

Przewiduj problemy ze sprzętem hydraulicznym

Czy właśnie zmagasz się z awarią sprzętu hydraulicznego? Czy masz sprzęt hydrauliczny, który może wkrótce ulec usterce? Czy posiadasz zapasową pompę próżniową lub dmuchawę, którą możesz wykorzystać ponownie? Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli działu naprawy pomp hydraulicznych, aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemów.

Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby