Ponad 35 lat doskonałej jakości napraw

Naprawa serwozaworów

Posiadamy certyfikat ISO, aby zapewnić wysoką jakość ekonomicznych rozwiązań w zakresie napraw serwozaworów oferowanych wszystkim nabywcom i klientom.

servo valve repairFirma K+S Services zapewnia usługi kompleksowej naprawy serwozaworów. Bez względu czy chodzi o układy sterowania ciśnieniem serwozaworów, czy też zawory sterujące przepływem serwozaworów, mamy niezbędne doświadczenie i niestandardowe narzędzia pomiarowe pozwalające nam na całkowite sprawdzenie wykonanych przez nas napraw serwozaworów w laboratorium z kontrolowanym środowiskiem.

Korzystamy z wiedzy naszych przeszkolonych w fabrykach techników oraz doświadczenia naszego nowoczesnego działu serwisowego, aby przeprowadzać komputerowe testy statyczne i dynamiczne serwozaworów.

Wierzymy w jakość naszych usług naprawy serwozaworów tak bardzo, że zapewniamy 13-miesięczną gwarancję serwisową na cały zawór. Aby dowiedzieć się więcej na temat napraw serwozaworów, zapoznaj się z naszą broszurą.

Obsługiwani popularni producenci: Rexroth Bosch, Moog, Parker, Star Hydraulics, Schenk Pegasus, Vickers i nie tylko.

Proces naprawy

 • Na stanowisku do prób w zaworze wytwarzane jest wysokie ciśnienie, a następnie wysyłany jest do niego sygnał polecenia. Rejestrowane są sygnał zwrotny zaworu i dane o upływach wewnętrznych.
 • Zwór jest całkowicie rozbierany i sprawdzany pod względem zużycia lub uszkodzeń. Wszelkie wyniki badań ustalone w trakcie procesu są umieszczane w naszych „raportach analizy uszkodzeń”, które są dostarczone bezpłatnie naszym klientom.
 • Wszystkie podzespoły zaworu są czyszczone ultradźwiękami.
 • Wszystkie uszkodzone części są wymieniane na nowe podzespoły.
 • Instalowane są nowe uszczelki i filtr pilotowy.
 • Zawór pierwszego stopnia jest kalibrowany na specjalistycznym osprzęcie. Regulowane są ciśnienia dysz, wzmocnienie magnetyczne i szczelina.
 • Zawór jest testowany komputerowo pod obciążeniem, a na koniec generowany jest raport. Kopia tego raportu jest wysyłana do klienta z naprawionym zaworem. (Rejestrowane są sygnał poleceń, wyjście przepływu, sygnał zwrotny, ciśnienie i upływ wewnętrzny).

Poza naprawami serwozaworów firma K+S Services oferuje szeroki zakres napraw przemysłowych w tym: naprawy podzespołów hydraulicznych, naprawy siłowników hydraulicznych, naprawy pomp hydraulicznych, naprawy spawarek, naprawy maszyn sterowanych numerycznie i znacznie więcej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.


Zastosowania serwozaworów w różnych branżach przemysłu:
 • Papiernie: w papierniach serwozawory są stosowane na liniach gładzarek. Linie gładzarek składają się z dwóch wałków na maszynę i mogą mieć maks. dziewięć serwozaworów na każdym wałku. Papier jest prowadzony przez te bardzo gładko wypolerowane wałki, które przez docisk wygładzają papier. Zwykle używane są zawory, takie jak Moog D656Z052, Star 650-0074, Dowty 4682-264-000 i Dowty 4682-263-000.
 • Elektrownie: serwozawory są też stosowane w zakładach elektrycznych. Służą do sterowania pozycjami siłowników hydraulicznych łopatek kierujących na wlocie. Niektóre z zaworów stosowanych w tych zakładach to: Moog G77K201, Moog EO77-655, Moog D634-501, Star 850-0002, Star 456-0010, Pegasus SLS 325, Dowty 469302490901 i Rexroth 4WS2EM10-45-20B3T315K8DV-24.
 • Kolejnictwo: we wszystkich krajach są linie kolejowe, które wymagają specjalistycznego osprzętu konserwacyjnego. Pierwotnie w kolejnictwie wykorzystywano podsypkę o głębokości 300 mm i drewniane podkłady kolejowe, których konserwację ręcznie wykonywał zespół konserwacji. Kiedy zastąpiono je podkładami betonowymi, niemożliwe stało się ich ręczne podnoszenie w celu ubicia podsypki. Konieczne stało się stosowanie specjalistycznego sprzętu.
  W tym sprzęcie często stosowane są zawory kolejowe Rlasser firmy Star i Moog. Natomiast w podbijarkach, maszynach podbijających i spawarkach firmy Star używane są najczęściej zawory kolejowe Harsco.
 • Pojazdy obsługiwane zdalnie — ROV: od kilku lat naprawiamy i dostarczamy serwozawory firmie Integrated Subsea Services, która obsługuje różne pojazdy obsługiwane zdalnie. Naprawiane i dostarczane przez nas zawory obejmują: nowe zawory Star 200-0016, zawory miniaturowe Moog 30-389A, Moog E050-031, Moog E777-006 i Dowty 4633-119-901.
 • Tartaki: serwozawory są też stosowane w zakładach z przemysłu drzewnego. Służą do sterowania prędkością i pozycją w maszynach, takich jak piły, karetki, sterowniki brzegowe i moduły optymalizujące.
 • Silniki wiatrowe: silniki wiatrowe mogą być umiejscowione na lądzie lub morzu. Serwozawory wykorzystywane w tych branżach służą do sterowania skokiem łopat, regulując tym samym prędkość ich ruchu.
 • Symulacja trzęsień ziemi: na rynku jest wiele firm produkujących sprzęt do symulacji trzęsień ziemi. Tego rodzaju sprzęt obniża płytę na grunt i wytwarza drgania za pośrednictwem tej płyty. Popularne zawory to Atlas 200H lub 240H z zaworem pilotowym Moog 760C928A lub Star 590-1100.
 • Rozrywka: serwozawory są również często używane w branży rozrywkowej. Mogą być używane przez siłowniki hydrauliczne sterujące platformami symulatorów. Typowe jednostki mają sześć stopni swobody.


Dowiedz się więcej o naszym dziale zaworów:


Dowiedz się więcej o dziale zaworów firmy Star:


Kup/zamów naprawę

Stany magazynowe

Firma K+S Services dysponuje stanami magazynowymi zregenerowanych nadwyżek zapasów o wartości ponad 5 mln USD, aby świadczyć usługi wsparcia w odniesieniu do starszych lub przestarzałych urządzeń. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znalazła się w sytuacji awaryjnej i utknęła w miejscu z powodu części, która nie jest już obsługiwana przez producentów OEM, czy też po prostu szukasz tańszej opcji niż zakup nowych części, firma K+S może znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Wszystkie nasze regenerowane części zamienne są w pełni systemowo testowane w środowisku „pętli zamkniętej”, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, dzięki czemu są gotowe do zainstalowania w urządzeniach natychmiast po ich dostarczeniu.

Wyświetl stany magazynowe
Certyfikat ISO

Certyfikowany proces naprawczy

Nasz certyfikowany zgodnie z ISO 9001:2015 proces naprawy ma na celu zapewnienie prawidłowego wykonania wszystkich napraw, tak aby wszystkie części zostały odesłane do naszych klientów w doskonałym stanie technicznym. Nasz portal dla klientów pozwala na śledzenie i monitorowanie części na wszystkich etapach procesu. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym ośmioetapowym procesie naprawy.

Proces

Naprawa serwozaworów

Resources

View All Resources

Znajdź przedstawiciela

Skorzystaj z naszego wygodnego lokalizatora przedstawicieli, aby znaleźć przedstawiciela K+S w pobliżu Twojej firmy, który pomoże Ci w naprawie komponentów już dziś.

Zasoby

Biblioteka zasobów K+S jest kompleksowym repozytorium wszystkich dokumentów związanych z K+S, które można przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy szukasz naszych kart linii usług, czy też dokumentacji właściwej dla danego zastosowania, znajdziesz ją w poniższej bibliotece zasobów.

Wyświetl zasoby